جریان شرلوک ادامه دارد اما تهیه کننده های سریال در جلسه ی امروز کامیک کان از آشکار کردن چگونگی این جریان یا برنامه ریزی برای فصل پنج امتناع کردند. سو ورچو تهیه کننده به اتاقی مملو از جمعیت در سالن اجتماعات سن دیگو گفت: "در حال حاضر مشغول پروژه ای در لندن هستیم" . استیون موفات تهیه کننده ی دیگر و گرداننده ی "بازنشسته" ی دکتر هو با لبخند اضافه کرد "جوابی برای این سوال [آیا شرلوک در قالب های دیگری به جز سریال تلویزیونی و کتاب مصور ادامه خواهد داشت؟] داریم ولی نمی گویم چه هست" 

فصل چهار با بازی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن که در اوایل امسال بعد از فاصله ی سه ساله از فصل سه پخش شد. موفات که اغلب مشغول طفره رفتن است اشاره ی اکید به ساخت قسمت دیگری از اقتباس بی بی سی از داستان های کاراگاهی آرتور کانن دویل کرد - اما آن طور که می گوید اصلا از زمان دقیق ساخت خبر ندارد.

موفات گفت "فرض من بر این است که وقتی کاسبی همه کساد شد، بالاخره همگی دوباره جمع می شویم و می سازیم . ما به دوران اوج خود برمی گردیم به زمانی که همه دوستمان داشتند." این گفته ی موفات باعث خنده ی حضار در اتاق 5 آ.ب. کامیک کان سن دیگو شد. "همه ی گزینه ها ی ممکن روی میز است" موفات با جدیت بیشتری در حین پنل صحبت کرد که در واقع در مورد کتاب های مصور شرلوک بود. او در مورد بازیگر و نویسنده ی دیگر سریال مارک گیتیس و کامبربچ و فریمن که هم اکنون حضور پررنگی در دنیای مارول دارند گفت: "ما در موردش صحبت نکردیم"

موفات در مورد سریال تایم لردها  گفت: "من در حال حاضر مشغول تمام کردن کارم در دکتر هو هستم و  صرفا درگیر آن هستم."  او و دکتر دوازدهم، پیتر کاپالدی، بعد از قسمت ویژه ی کریسمسی از این سریال خداحافظی خواهند کرد.

ترجمه از بیکر استریت

پرسش و پاسخ با مارک گیتیس و استیون موفات - مهرناز

مارتین فریمن از جدایی اش می گوید. - محمدامین فیروزی

تهیه کننده های شرلوک در کامیک کان سن دیگو - مهرناز

ی ,  ,های ,موفات ,سریال ,کننده ,تهیه کننده ,سن دیگو ,در مورد ,کان سن ,کامیک کان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات بیت کوین سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه طب اسلامی (استاد تبریزیان) Smile فلسفه و عرفان طرفداران باشگاه بارسلونا فروشگاه مریم طراح گرافیک انجمن راویان فتح سپاه سیدالشهداء(ع) تواشا : دانلود فیلم و سریال جدید